Пантелеймонова силой заставили написать заявление (Видео)

18.03.2014 21:56

Депутаты ВО «Свобода» заставили президента НТКУ Александра Пантелеймонова написать заявление об увольнении.

В качестве аргументов, депутат от «Свободы» Игорь Мирошниченко называл руководителя НТКУ «Москалюк» и обвинял его в постоянной лжи на канале на время Майдана.

Поделиться в соц. сетях
0
Теги:
  • Гость: Срам!!!!
  • Гость: Замість того, аби хоч щось зробити із кричущою ситуацією з воєнними у Криму, із побоїщем у Донецьку та заїжджими політичними туристами з російських дєрбєнєй, аби використати свою владу для того, щоб подумати про санкції щодо українських злочинців з попередньої влади, хлопці йдуть гуртом на одного, хоча до їхніх послуг зараз усі легітимні механізми з покарання за брехню і наклеп з екранів. Дякуємо, пане Мірошніченко, російському телебаченню навіть нічого вигадувати тепер не треба, ви повністю підтвердили їхню переконаність, що у Раді сидять бандити, а Крим "вчасно" від них "врятували". Після такого свободівцям треба написати заяви, скласти мандати і не потикатися юдям на очі. Таких прав виборці їм не давали.
  • Гость: Вот из таких, как бенюк .Б немцы подбирали полицаев:
  • Гость: На видео "поплiчником" Мирошниченка -катующего президента НТКУ -является некий Богдан Бенюк -(бездарный актёришка ,вечный актер второго плана) назначеный Яценюком в работе коммисии по вопросам морали .......
  • Гость: Правильно все сделали! В начале революции они все очень перекручивали.