Фінансові порушеня Миргородської ЦРЛ

03.07.2013 18:57

Ревізія в Миргородській ЦРБ

фінансові порушення

В результаті проведеної ревізії Миргородської центральної районної лікарні працівники Державної фінансової інспекції в Полтавській області встановили фінансових порушень, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів на загальну суму 213,5 тис. грн.
Контрольним заходом охоплений період з 01.02.2010 по 30.04.2013 роки.

До теми: Як нас дурять кредитні установи

Зокрема, зафіксовано недоотримання фінансових ресурсів місцевим бюджетом внаслідок не перерахування коштів, які були утримані із заробітної плати працівників медичної установи та суми на які зменшено єдиний соціальний внесок в 2010-2012 роках, як суми коштів, видатки за якими були проведені в минулих бюджетних періодах на суму понад 100 тис. грн.
Крім того, фахівці інспекції зафіксували нарахування та виплату заробітної плати працівникам лікарні за фактично не відпрацьований час, безпідставне списання бензину, не відшкодування витрат за спожиті комунальні послуги сторонніми юридичними особами тощо.

До теми: Миргород отримає кредит в 160 000 євро 

В період ревізії порушення, що призвели до недоотримання та втрат фінансових ресурсів відшкодовано в повному обсязі.
За включення недостовірних даних до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на вісім посадових осіб лікувального закладу складені протоколи про адміністративну відповідальність.

До теми: Міський голова надурив підприємців

Про результати ревізії поінформовано Миргородську районну державну адміністрацію та районну прокуратуру.

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області

Поделиться в соц. сетях
0
Теги: